لحظه ديدار

لحظه ديدار نزديک است

باز من ديوانه ام ، مستم
 
باز مي لرزد دلم ، دستم

بازگويي در جهان ديگري هستم.
 
هاي ، نخراشي به غفلت گونه ام را ، تيغ!

هاي ، نپريشي صفاي زلفکم را ، دست!
 
و آبرويم را نريزي ، دل!

ـ اي نخورده مست ـ

                                لحظه ديدار نزديک است.

 

/ 16 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمودی

سلام دوست عزيز وبلاگ جالبی داريد. خوشحال ميشم از وبلاگ منم بازديد نماييد. شاد باشی.

صبا

ـ اي نخورده مست ـ لحظه ديدار نزديک است.

صبا

راستی یادم رفت بگم که این عکس سمت چپ هم خوبه.

اميد

ناهيد جان ممنون که به من سر زدی گلمممممممممممممممممممممممممممممم نه وبلا من زود باز ميشه ايراد از کارت شما هست گلممممممممممممممممممممممممممممممم فدات بشممممممممممممممممممممممم سر بزن گلمممممممممممممم خوش حال ميشم بای

اتوسا

کلمات تارند معانی تا تار اما من از پی پود بودن یا نبودن نبوده ام هرچه به ذهن تو امد شعر است هرچه به زبان من اما ...وحی غریب! هی می روم تارا در غبار و ماه در پیاله اب شاید اشاره ای اوازی حرفی ساده یا سکوتی سرشار چه می دانم میان یافتن و در یافتن فاصله یی ست...

اتوسا

انقدر این جوی خفته و این اب اسیمه بگذرد که ما نباشیم و دیگران بگویند: روز است هنوز و روز راز دار هنوز است هنوز! که هنوزه کوچه کلمات از اصوات استعاره بی نام است و زمان از قید فعل خویش عبور موصوف مرا نمی داند که (ف) همیشه حرف اخر حرف است اما سراغاز فلسفه نیست!

اتوسا

به هر که گفت تعبیر زندگی شکل صبور همین شقایق است شک خواهم کرد از هرکه گفت بیا برای بیداری دریا دعا کنیم پرهیز خواهم کرد پا به پای زائری که بگوید بلای ستاره دور شب از خواب این زاویه به نور خواهد رسید همسفر نخواهم شد. پناه بر تو ای فهم فراموشی! حالا بیا برای رسیدن به ارامش نزدیکترین نامهای کسان خویش را به یاد اوریم!

اتوسا

او که می ماند نخواهد رفت او که رفته است نخواهد رسید او که رسیده است پشیمان است. این همه از شکستن سکوت چه عاید اینه شد!؟ رفتن هم حرف عجیبی شبیه امدن است. تو بگو... دایره تا کجای این نقطه خواهد گریست؟

اتوسا

خطی بنویس خبری برسان گویا در احتمال فرصتی که پیش خواهد امد ما مجبوریم تمام کوچه را از چراغ این خانه روشن کنیم ما از ترس شکستن است که الفبای اینه را بر سنگ نوشته ایم. خطی بنویس خبری برسان حالا همه ی باد های رهگذر می دانند ما فقط به خاطر دزدیدن نسیم نبود که از حوالی دریا گذشته ایم.

محمودی

سلام دوست عزيز ممنون که به خانه خودتون سرزديد. بازم بياييد. شاد باشی.